Відділ продажу:
м. Івано-Франківськ,
вул. Гетьмана Мазепи, 72
Переглянути на карті

Інфраструктура

Ми розташували котеджне містечко в безпосередній близькості до міста та спроєктували раціональну внутрішню інфраструктуру з рекреаційною зоною 0.8 га.

Infrastructure

ЗD-тур по відпочинковій зоні

Прогулянка котеджним містечком OZON Village

Переглянути
3D-тур по містечку OZON Village

Внутрішня інфраструктура

Внутрішня інфраструктура містечка розташована на території 0.8 га, в 250 м від річки та в 100 м від зупинки громадського транспорту.

Загальний басейн

Загальний басейн

Відкритий басейн з відпочинковою терасою розташований в самому центрі містечка. Розмір басейну 21х7 м, глибина 1,4 м. Система підігріву води забезпечує роботу басейну від травня до вересня, якісна система очистки підтримує необхідний санітарний рівень.

Зона для барбекю

Зона для барбекю

Затишне місце для спільних вечорів з друзями, обладнане всім необхідним для барбекю: від мангалу, раковин до відпочинкової зони. Ароматні стейки, сангрія та друзі - невже існує щось краще?

Дитячий майданчик

Дитячий майданчик

У володінні найменших жителів містечка є інтерактивний ігровий комплекс з мотузковим парком, гойдалками, пісочницями, батутом, шахами на траві та майданчиком для гри в петанк. Дитячий простір розташований подалі від проїжджої частини, тому діти будуть в безпеці.

Спортивний майданчик, футбольне поле та бігові доріжки

Спортивний майданчик, футбольне поле та бігові доріжки

Жителям містечка доступний спортивний майданчик під відкритим небом та 1 км бігових доріжок зі спеціальним покриттям. Мультифункціональне спортивне поле для міні-футболу розміром 44х24 м дозволяє проводити турніри згідно вимог FIFA. На майданчику також є вуличні тренажери для різних груп м’язів та велопарковка.

Пункт охорони та комерція

Пункт охорони та комерція

Вся територія містечка огороджена та цілодобово охороняється. При в’їзді в містечко встановлений шлагбаум з контрольно-пропускним пунктом та охороною. Для зручності власників будинків шлагбаум автоматизований. На території містечка будуть знаходитись комерційні приміщення для потреб мешканців.

Технічна зона

Технічна зона

В огородженій зоні містечка розташована власна свердловина з насосною станцією та очисними спорудами, а також власна трансформаторна підстанція. Сміттєва зона обладнана вакуумними вуличними контейнерами для роздільного збору відходів.

Зовнішня інфраструктура

Ми дбаємо про комфорт мешканців нашого містечка, тому продумали всі нюанси до дрібниць. У план будівництва були закладені всі необхідні елементи інфраструктури.

3 хвилин
1,3 км
До найближчої АЗС
2 хвилини
1,3 км
До автобусної зупинки
1 год 30 хв
86 км
До курорту «Буковель»
25 хвилин
11 км
До ратуші міста Івано-Франківськ
3 хвилин
2,3 км
До найближчої школи
3 хвилин
2,5 км
До найближчого дитячого садку
16 хвилин
10 км
До парку ім. Тараса Шевченка
12 хвилини
8 км
До найближчої лікарні
12 хвилин
9,5 км
До супермаркету «АТБ»
2 хвилини
2 км
До найближчого кафе
10 хвилин
7,5 км
До супермаркету «Велмарт»

Дізнайтеся про вигідні умови придбання

Залиште свій телефон, менеджер вам зателефонує і відповість на всі ваші запитання.

Гарантуємо повну конфіденційність і нерозголошення ваших даних третім особам.

Переглянути генплан Хід будівництва 3D-тур